hotelyar.com
صفحه اصلی جستجوی هتل پیگیری رزرو راهنما تماس با ما درباره ما سوال های متداول ورود اعضا
ستاره هتلستاره هتلستاره هتلستاره هتلستاره هتل

هتل آزادی خزر - هایت سابق چالوس

 
  لطفا منتظر بمانید
هتل آزادی خزر - هایت سابق 1
هتل آزادی خزر - هایت سابق 2 هتل آزادی خزر - هایت سابق 3 هتل آزادی خزر - هایت سابق 5 هتل آزادی خزر - هایت سابق 8
هتل آزادی خزر - هایت سابق 4 هتل آزادی خزر - هایت سابق 6 هتل آزادی خزر - هایت سابق 9 هتل آزادی خزر - هایت سابق 11
هتل آزادی خزر - هایت سابق 7 هتل آزادی خزر - هایت سابق 10 هتل آزادی خزر - هایت سابق 12 هتل آزادی خزر - هایت سابق 13
آدرس :  استان مازندران ، چالوس ، روبروی نمک آبرود ، هتل آزادی خزر - هایت سابق مازندران ، هتل آزادی خزر - هایت سابق آدرس بر روی نقشه
فاصله تا فرودگاه :20 کیلومتر
امکانات : یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ،
تسهیلات ویژه : هتل آزادی خزر - هایت سابق - دارای فست فود، کافی شاپ ، فروشگاه ، تالار، سونا وجکوزی می باشد. استخر فقط در فصل تابستان و مخصوص کودکان می باشد.
توضیحات :
طبق قوانین هتل هایت خزر : برای اقامت کودکان زیر 5سال در صورت درخواست سرویس اضافه (تشک)هزینه لحاظ می شود ولی در هر صورت هزینه صبحانه اخذ می گردد (در ضمن رزرو اتاق شامل مینی بار نمی باشد )در صورت درخواست نفر اضافه، برای هر واحد ،تشک در اختیار میهمان قرار خواهد گرفت.ساعت تخلیه این هتل ساعت 12 ظهر می باشد
دلایل انتخاب :هتل پنج ستـاره پارسیان آزادی خـزر در کنـار آبهـای نیلگـون خـزر و حاشیـه شمالـی جنگلهای سرسبز شمالی همچون نگینی می درخشد . نمایش زیبای طلـوع و غروب خورشید با چشم انـدازی بی نظیـر هر بیننـده و گـردشگـری را مجـذوب خواهد نمـود. این هتـل در کنـار منطقـه جنگلـی ودر کنار دریا واقع گردیده ودارای چشم انداز زیبا ودر فصل شکوفه های نارنج دارای عطر بهار نارنج در سرتا سر منطقه هتل میباشد.

دریافت امتیاز و رزرو رایگان
     نمایش وضعیت ظرفیت اتاق ها در تاریخ های دیگر     
شب  به مدت
  
از تاریخ
 
نوع اتاق                  قیمت ها به ریال صبحانه رایگان پنج‌شنبه
چهارم
جمعه
پنجم
       
اتاق دو تخته ، رو به دریا. ظرفیت استاندارد 2 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
24 % تخفیف
صبحانه دارد2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
     روزهای سبز
را انتخاب کنید
اتاق یک تخته ، رو به دریا. ظرفیت استاندارد 1 نفر ظرفیت نفر اضافه ندارد
27 % تخفیف
صبحانه دارد2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
     روزهای سبز
را انتخاب کنید
اتاق دو تخته ، رو به جنگل. ظرفیت استاندارد 2 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
24 % تخفیف
صبحانه دارد2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
     
اتاق یک تخته ، رو به جنگل. ظرفیت استاندارد 1 نفر ظرفیت نفر اضافه ندارد
27 % تخفیف
صبحانه دارد2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
     
سوئیت جونیور ، رو به جنگل دارای یک اتاق خواب. ظرفیت استاندارد 4 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
13 % تخفیف
صبحانه دارد4,282,000
3,700,000
3 امتیاز
4,282,000
3,700,000
3 امتیاز
     
سوئیت لاکچری ، رو به دریا یک خواب+حال و آشپزخانه. ظرفیت استاندارد 4 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
16 % تخفیف
صبحانه دارد5,393,000
4,500,000
3 امتیاز
5,393,000
4,500,000
3 امتیاز
     

نقد و بررسی آزادی خزر - هایت سابق به قلم مسافر گرامی حمید فاضلی

مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی ) :
هتل پارسیان آزادی خزر یا همان هایت خزر سابق در زمین بسیار بزرگی به مساحت چند ده هکتار در حدود 5 کیلومتری شهرستان چالوس و در منطقه نمک آبرود بنا شده است. این هتل دارای حدود 180 اتاق و سویت می‌باشد ، رستوران بزرگ ، دو آسانسور برای دسترسی به طبقات پنجگانه و امکانات تفریح سرگرمی در طبقه زیر زمین از جمله میز پینگ پنگ و میز بیلیارد می باشد. همچنین این هتل دارای کافی شاپ و رستوران فست فود جداگانه و چندین فروشگاه لوازم مورد نیاز تفریحی ورزشی و زیور آلات و سوغاتی می باشد. هتل در پنج طبقه و یک زیر زمین بنا شده و دارای شکل تقریباً هلالی دارد که داخل هلال آن رو به دریا و خارج هلال آن رو به جنگل می باشد. هتل دارای جنگل اختصاصی ، پارکینگ ، زمین بازی کودکان ، زمین ورزش و بدنسازی ، خیابان برای دوچرخه سواری ، ساحل اختصاصی ، کارتینگ و اجاره ماشین الکتریکی کودکان می باشد.

ویژگی هتل :
هایت را شاید بتوان یکی از خاص ترین هتلهای ایران نام برد ، هتلی که شاید تا سالیان سال آینده مانند آن ایجاد نشود و این ویژگی خاص بزرگی زمینی است که این هتل در آن جای دارد. زمینی که هتل هایت خزر در آن واقع شده به‌قدری بزرگ است که دارای یک جنگل انبوه می‌باشد و اتاقهای رو به جنگل در حقیقت رو به همین جنگل بوده که می‌توانند از زیبایی آن علاوه بر زیبایی کوه سبز مقابل و سکوتی که درختان جنگل ایجاد نموده اند لذت ببرند. مرز جنگل در کنار پارکینگ هتل به دلیل نامعلومی با سیم خاردار و فنس جدا شده شاید به خاطر کودکان میهمانان هتل بوده است. البته بنده بعنوان نویسنده این متن از طریق راهی که به در ورودی ختم می‌شود در محلهایی امکان ورود به جنگل مشاهده و به داخل آن وارد شدم. داخل جنگل مذبور به همان دلیل فنس کشی و عدم ورود احشام به‌قدری متراکم شده که عبور از بعضی قسمتهای آن غیر ممکن است. داخل این منطقه فقط صدای پرندگان شنیده می‌شود و با مشاهده آثار حیوانات وحش قدری ترسناک به نظر می‌رسد ، انواع و اقسام گیاهان ، بوته ها و درختها بطوری در هم تنیده اند که شاید نتوانید مشابه همچنین صحنه ای را جای دیگری بیابید زیرا در اغلب جنگلها پوشش گیاهی در کف جنگل بسیار کمتر است. داخل این جنگل شاید بتوان فهمید که اگر انسان در مازندران پا نگذاشته بود ، مازندران چه ظاهری داشت. بهرحال بعنوان یک دوستدار طبیعت همچنان که دیدار از این محل را به شما توصیه می‌کنم خواهشمندم در بازدید از این محل اثری از خود بجای نگذارید اعم از ریختن آشغال ، شکستن شاخه ها ، روشن کردن آتش و غیره. از بحث جنگل که بگذریم ، هتل آزادی خزر جایی است که می‌توان برای دو سه روز که برای تفریح و استراحت به مازندران سفر می‌کنید از هتل خارج نشوید. بازی پینگ پنگ ، بیلیارد ، استفاده از کافی شاپ ساحلی ، بادبادک بازی ، استفاده از پیست کارتینگ ، شنا در ساحل اختصاصی و از همه مهمتر دویدن و دوچرخه سواری در فضای اختصاصی هتل بشدت مفرح هستند و شما را بکلی از خاطره زندگی شهری دور می کنند.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی) :
معروف ترین تفریح نزدیک به هتل آزادی خزر همان تله کابین معروف نمک آبرود می‌باشد ، که با وجود شلوغی در اغلب ایام ، امتحان آن را حداقل برای یک بار هم که شده به شما توصیه می کنم. دیدن صحنه‌های بدیع و زیبا در حین بالا رفتن و دیدن جنگل بالای تله کابین و پیاده روی در جنگل بالای آن جزو مواردی هستند که به سادگی در جای دیگری یافت نمی شود. در اطراف هتل چند مورد از بهترین رستورانهای ایران را می‌توانید به راحتی بیابید ، از درب هتل به سمت غرب تا محدوده حداکثر پنج تا ده کیلومتری رستورانهای باران ، آبادگران و … وجود دارند که هم از لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت و منظره کنار دریا بسیار عالی هستند (از نظر نویسنده) تعدد امکانات و دیدنیهای اطراف هتل از حوصله این مقاله خارج است لیکن خود بنده (نویسنده) بیش از همه در آخرین سفر از جاده آفرود جنگلی نزدیک هتل بیش از هرچیزی لذت بردم ، جاده ای که تقریباً از سمت غرب نمک آبرود بالا می‌رود از میان جنگل گذشته و نهایتاً به آنتهای مخابراتی در بالاترین نقطه کوه می‌رسد و از سمت دیگر می‌توان آن را تا نزدیک شهر چالوس ادامه داد و پس از فرود از این جاده از سمت شرق مجدداً به هتل بازگشت. این جاده به شدت بکر و دست نخورده و خالی از سکنه است که احتمالاً دلیل آن شیب نسبتاً زیاد کوه و متعاقب آن جاده است و جاده نسبتاً صعب العبور برای خودروهای معمولی که فقط با خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل واقعی میتوانید از آن عبور کنید. البته بدلیل وجود حیوانات وحشی و خرس توقف و خرابی خودرو در این جاده توصیه نمی شود!

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود:
با توجه به آرامش بی نظیر و امکانات تفریحی و ورزشی داخل هتل ، هتل هایت خزر به کسانی پیشنهاد می‌شود که قصد استراحت واقعی دارند و علاقه‌ای به بیرون رفتن از هتل ندارند.

تله کابین نمک آبرود
چه زمانی به این هتل سفر کنیم:
با توجه به تجربه شخصی و وضعیت جاده ها که روز به روز به ترافیک آن‌ها افزوده می‌گردد ، نسبت به سفر در ایام غیر تعطیل و روزهای وسط هفته توصیه اکید دارم. اگر به دنبال سفری با آرامش و استفاده از امکانات هتل هستید حتماً در زمان خلوتی به این هتل سفر نمایید. در این صورت چهره دیگری از هتل خواهید دید که بیاد ماندنی خواهد بود ، از اتاقی که دریافت می‌کنید ، تا رسیدگی مسئولین هتل و رستوران و استفاده از امکانات ورزشی متفاوت خواهند بود.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل:
به عقیده نویسنده ، در حالی که مبلغی که برای هتلهای دیگر می پردازید تقریباً با این هتل برابر است ، در این هتل امکاناتی که در بالا ذکر شد وجود دارد که قیمت پرداختی را فوق‌العاده عالی ارزیابی میشود.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم:
با انتخاب روزهای خلوت و وسط هفته علاوه بر افزایش کیفیت امکانات بهای کمتری را پرداخت می نمایید و اگر بدنبال تخفیف قابل ملاحظه هستید ، شاید بتوانید سی تا چهل درصد ارزانتر از قیمت پذیرش هتل ، از طریق رزرو قبلی از سایت هتل یار تخفیف بگیرید. رزرو از این طریق علاوه بر تخفیف شامل جمع آوری امتیاز هم می‌شود که بعداً میتوان با این امتیاز ها هتل را به رایگان رزرو نمود.

نتایج نظرهای شما مسافرین گرامی راجع به هتل آزادی خزر - هایت سابق

79% برخورد کارکنان را خوب و یا عالی توصیف نموده اند

80% مسافرین وضعيت پاکيزگي و بهداشت داخل اتاقها را تمیز و قابل قبول و یا بسیار عالی بیان نموده اند

67% آرامش و تميزي لابي ، راهروهاي هتل و محيط خارج از اتاق را خوب و قابل قبول و یا بسیار عالی ارزیابی نموده اند

52% مسافرین شيک بودن و پرستيژ هتل را تقریبا شیک و قابل قبول و یا مجلل بیان نموده اند

70% از کيفيت رستوران ، کافي شاپ احساس رضایت نموده اند

92% مسافرین موقعيت جغرافيايي هتل را خوب و یا عالی بیان نموده اند

75% مسافرین استفاده از این هتل را به سایرین توصیه نموده اند

انتخاب هتل بر اساس شهر
هتلهای بندر انزلی
لیست هتلهای شیراز
هتلهای کردستان
لیست هتلهای بم
هتلهای بوشهر
لیست هتلهای لاریجان
هتلهای مریوان
لیست هتلهای بندرعباس
هتلهای اراک
لیست هتلهای همدان
هتلهای تهران
لیست هتلهای گیلان
هتلهای کردکوی
لیست هتلهای کرمانشاه
هتلهای قشم
لیست هتلهای گرگان
هتلهای شوشتر
لیست هتلهای دیزین
هتلهای عباس آباد
لیست هتلهای محمود آباد
هتلهای زیباکنار
لیست هتلهای بجنورد
هتلهای ساوه
لیست هتلهای چابکسر
هتلهای سرعین
لیست هتلهای چابهار
هتلهای اردبیل
لیست هتلهای آبادان
هتلهای يزد
لیست هتلهای رشت
هتلهای اصفهان
لیست هتلهای مراغه
هتلهای داران
لیست هتلهای قم
هتلهای زنجان
لیست هتلهای خوانسار
هتلهای مشهد
لیست هتلهای علی آباد گلستان
هتلهای اهواز
لیست هتلهای ماسوله
هتلهای ایلام
لیست هتلهای کلاردشت
هتلهای کرمان
لیست هتلهای بروجرد
هتلهای بیرجند
لیست هتلهای خرم آباد
هتلهای سمنان
لیست هتلهای خمین
هتلهای نائین
لیست هتلهای زاهدان
هتلهای تبریز
لیست هتلهای بابلسر
هتلهای ساری
لیست هتلهای نور
هتلهای تنکابن
لیست هتلهای آمل
هتلهای تفت
لیست هتلهای پاوه
هتلهای ایزدشهر
لیست هتلهای نوشهر
هتلهای بهشهر
لیست هتلهای اندیمشک
هتلهای گچسر
لیست هتلهای ارومیه
هتلهای سنندج
لیست هتلهای گلپایگان
هتلهای کیش
لیست هتلهای قزوین
هتلهای شاهرود
لیست هتلهای کلاچای
هتلهای مازندران
لیست هتلهای آستارا
هتلهای شهرکرد
لیست هتلهای خوروبیابانک
هتلهای کاشان
لیست هتلهای ياسوج
هتلهای لاهیجان
لیست هتلهای لنگرود
هتلهای چالوس
لیست هتلهای رودسر
هتلهای محلات
لیست هتلهای رامسر

فهرست کامل هتلهای معتبر ایران
هتل شیراز شیراز
هتل داد يزد
هتل مجلل درویشی مشهد
هتل پارس مشهد
هتل هما مشهد
هتل قصر طلایی مشهد
هتل پردیسان مشهد
هتل تهرانی يزد
هتل هما شیراز
هتل کوثر ناب مشهد
هتل قصر الماس مشهد
هتل مدینه الرضا مشهد
هتل توس مشهد
هتل خانه سبز مشهد
هتل آپارتمان سروش مشهد
هتل میثاق مشهد
هتل تارا مشهد
هتل ایران مشهد
هتل آزادی تهران
هتل استقلال تهران
هتل اسپیناس تهران
هتل داریوش کیش
هتل صفاییه يزد
هتل لاله تهران
هتل پارس شیراز
هتل سورینت مریم کیش
هتل شایان کیش
هتل شایگان کیش
هتل پارمیس کیش
هتل مارینا پارک کیش
هتل سنتی مهر يزد
هتل هما تهران
هتل پرسپولیس شیراز
هتل چمران شیراز
هتل صدف کیش
هتل آریان کیش
هتل فلامینگو کیش
هتل ارم کیش
هتل آرامیس کیش
هتل پارسیان شیراز
هتل موزه فهادان يزد
هتل انقلاب تهران
هتل لوتوس کیش
هتل اوین تهران
هتل کوثر تهران
هتل پارس نیک کیش
هتل فردوسی تهران
هتل جام جم کیش
هتل آساره تهران
هتل عباسی اصفهان
هتل دیدنیها کیش
هتل باغ مشیرالممالک يزد
هتل پارک شیراز
هتل پاریز تهران
هتل آنتیک ملک التجار يزد
هتل بزرگ تهران
هتل آپارتمان پارسیان کیش
هتل سیمرغ تهران
هتل کوثر اصفهان
هتل رامتین تهران
هتل اسپادانا کیش
هتل المپیک تهران
آکادمی فوتبال ایران تهران
هتل آسمان اصفهان
هتل زنبق يزد
هتل پارسه شیراز
هتل آپارتمان سپهر تهران
هتل آپارتمان چهل پنجره اصفهان
هتل جهان تهران
هتل بزرگ ارم تهران
هتل عالی قاپو اصفهان
هتل پرشیا تهران
هتل خاتم يزد
مارلیک تهران
مجتمع توریستی کاروان يزد
هتل پارک سعدی شیراز
هتل پیروزی اصفهان
هتل ساینا تهران
هتل آپارتمان طوبی تهران
هتل لاله يزد
هتل آپارتمان رز تهران
هتل آپارتمان پارس تهران
هتل هالی تهران
هتل ستارگان شیراز
هتل سنتی مظفر يزد
هتل پارسیا قم
هتل پارت اصفهان
هتل ایرانشهر تهران
هتل شهر تهران
هتل ستاره اصفهان
هتل بابا طاهر تهران
هتل لاله مشهد
هتل سنتی کهن کاشانه يزد
هتل شیخ بهایی اصفهان
هتل آریوبرزن شیراز
هتل استقلال قم
هتل سنتی اصفهان
هتل ماهان اصفهان
هتل لاله 2 سرعین
هتل خورشید قم
هتل آپارتمان تچر شیراز
هتل لاله چابهار
هتل پردیس مبارکه اصفهان
هتل آپارتمان رضوان سرعین
هتل آپارتمان ارشاد سرعین
هتل بوستان سرعین
هتل آپارتمان اورانوس سرعین
هتل ارگ شیراز
هتل سفیر اصفهان
هتل آپارتمان هدیش شیراز
هتل آپارتمان اترک سرعین
هتل پارسیان آزادی يزد
هتل مینا تهران
هتل کبیر سرعین
هتل آپارتمان فانوس سرعین
هتل صفوی اصفهان
هتل آپارتمان آنا سرعین
تماشا سرعین
هتل المپیک قم
هتل ونوس اصفهان
هتل بلور تهران
هتل آپارتمان خاتون اصفهان
هتل پارمیدا مشهد
هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان
هتل لب خندق يزد
هتل ارم شیراز
هتل توریست توس مشهد
هتل بزرگ فردوس مشهد
هتل جواد مشهد
هتل آپارتمان معین درباری مشهد
هتل آپارتمان مجتمع نور گلستان مشهد
هتل آسیا مشهد
هتل سنتی کوروش يزد
جهانگردی شیراز
هتل گلستان مشهد
هتل آپارتمان مهر سرعین
هتل پارتیکان اصفهان
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل کادوس رشت
هتل سپاهان اصفهان
هتل آپارتمان جام جم شیراز
هتل اطلس يزد
هتل پدیدار خزر رودسر
هتل سفیدکنار بندر انزلی
هتل اسپیناس آستارا
هتل آزادی خزر - هایت سابق چالوس
هتل دلفین بندر انزلی
هتل ارشیا کلاچای
هتل شبستان رشت
هتل ماندگار چمخاله لنگرود
هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی
هتل آزادی اصفهان
هتل نارنجستان ایزدشهر
هتل چالدره تنکابن
هتل بزرگ رامسر
هتل بام سبز رامسر
هتل سالار دره ساری
هتل بادله ساری
هتل نوید ساری
هتل لیان رامسر
هتل آپارتمان کوشال چالوس
هتل ملک چالوس
هتل مهمانسرای سنتی سروش يزد
هتل اشک رامسر
هتل جم مشهد
هتل پارسیان آزادی اصفهان
هتل کادوسان بندر انزلی
هتل سنتی رز يزد
هتل تالار شیراز
هتل بخردی اصفهان
هتل ملک اصفهان
هتل شهریار تبریز
هتل نارنج ساری
هتل پردیس مشهد
هتل کورش چالوس
هتل نور مشهد
هتل آریان نور
هتل آپارتمان کوثر رامسر
هتل آپارتمان ملل مشهد
هتل هما بندرعباس
هتل پارمیس شیراز
هتل پارس ائل گلی تبریز
هتل ادیب الممالک يزد
زهره اصفهان
هتل ملل اصفهان
هتل الماس مشهد
هتل پارسیان سوئیت اصفهان
هتل هرمز بندرعباس
هتل گسترش تبریز
ویلا باران سبز کلاردشت
هتل سنتی نیایش شیراز
هتل آپارتمان مارال کلاردشت
هتل صدرا شیراز
هتل آزادی همدان
هتل نگارستان کاشان
هتل پارسیان کلاردشت
هتل ترنج رودسر
هتل آزادی شهرکرد
هتل آپارتمان دامون شهرکرد
هتل کوهرنگ شهرکرد
هتل پارس کرمان
هتل بین المللی تبریز
هتل باغ چمن کلاردشت
هتل پارس اهواز
هتل لاله کندوان تبریز
هتل پانیذ کلاردشت
هتل امیر کبیر کاشان
هتل پارسیان آزادی بم
هتل پرشیا اهواز
هتل گلستان تهران
هتل آتیلار بندرعباس
هتل بهارستان مشهد
هتل آپارتمان کوثر کاشان
هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد
هتل آپارتمان آتیلار3 بندرعباس
هتل رازی تهران
هتل تهران مشهد
هتل پارک ارومیه
هتل دیپلمات مشهد
هتل دنیز ارومیه
هتل سی برگ مشهد
هتل سنگسر سمنان
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل ساحل ارومیه
هتل ایساتیس آستارا
هتل آپارتمان بشری مشهد
هتل آپارتمان پرنیان مشهد
مهمانسرا هفت آسمان مشهد
هتل آپارتمان شفق مشهد
هتل آریا مشهد
هتل گواشیر کرمان
هتل رودکی شیراز
هتل آپارتمان یلدا مشهد
کیان مشهد
عرشیا مشهد
هتل آپارتمان کوروش مشهد
هتل بهار رودسر
هتل استقلال زاهدان
هتل پارمیس علی آباد گلستان
مهمانسرا دلوار بوشهر
هتل صدف محمود آباد
هتل پارمیدا شاهرود
هتل ساحلی خلیج فارس قشم
آزادی ياسوج
هتل بزرگ زنجان
هتل سپهر زنجان
هتل گراند کیش
هتل آپادانا قشم
هتل توریست اصفهان
دریا اردبیل
هتل پارک قشم
هتل الماس بندر انزلی
هتل هاترا مشهد
هتل آپارتمان برین طلایی مشهد
هتل ساحل طلائی قشم
هتل فجر لاهیجان آبشار لاهیجان
هتل عرش نوشهر
هتل آپارتمان آرام قشم
هتل آپارتمان ملل بندر انزلی
هتل باباطاهر همدان
هتل بهشت قشم
هتل آپادانا نوشهر
هتل آپارتمان شادناز قشم
هتل خانه تاریخی احسان کاشان
هتل نیستان رامسر
هتل پارک هتل زنجان
هتل آریا ارومیه
هتل آپارتمان تخت طاووس سرعین
هتل امیران بندر انزلی
هتل سنتی يزد
هتل بوعلی همدان
هتل آپارتمان هدیه اهواز
هتل پارسیان آزادی آبادان
هتل گل گندم شباهنگ مشهد
هتل شیخ صفی اردبیل
هتل آپارتمان سان رایز کیش
هتل شادی سنندج
هتل زاگرس خوانسار
هتل سنتی منوچهری کاشان
هتل آذین گرگان
مهمانسرا جهانگردی زنجان
هتل پاسارگاد بوشهر
هتل سبلان اردبیل
هتل آپارتمان یاس بوشهر
هتل آپارتمان دیبا شهرکرد
مهمانسرا جهانگردی ارومیه
هتل بزرگ کرمان
هتل کاروانسرا آبادان
هتل ابیانه کاشان
هتل ارگ گوگد گلپایگان
هتل سیمرغ داران
هتل زیارت گرگان
هتل آپارتمان تخت جمشید کلاردشت
هتل زریوار مریوان
هتل آپارتمان خاتم همدان
هتل زاگرس بروجرد
هتل شیرکوه تفت
هتل آپارتمان قهوه سوئی سرعین
هتل ویونا کاشان
عطر خرم آباد
بزرگ کوهستان بیرجند
هتل بین المللی قم
هتل آزادگان کرمانشاه
هتل البرز قزوین
هتل آپارتمان آپادانا رودسر
هتل سنتی والی يزد
هتل امین زاهدان
هتل دنیز بندر انزلی
هتل هویزه تهران
هتل رستم اندیمشک
هتل نخل زرین قشم
هتل کیوان آبادان
هتل بزرگ گاجره دیزین
هتل کریم خان شیراز
هتل پتروشیمی تبریز
هتل آپارتمان کیان محمود آباد
هتل سالیز خرم آباد
هتل ارم ياسوج
هتل صدرا تنکابن
هتل لیپار چابهار
هتل آوا تنکابن
هتل ارم پاوه
هتل گل نرگس نائین
هتل کویری بالی خوروبیابانک
مهمانسرا جهانگردی سنندج
هتل کاوه ساوه
رضوان مشهد
رسالت کرمانشاه
هتل زاگرس ایلام
هتل سنتی شوشتر
مهمانسرا آبگرم محلات
هتل پالاس کیش
هتل بین المللی سورینت قشم
هتل نرگس زیباکنار
هتل آپارتمان خانه سبز شیراز
هتل امیرکبیر اراک
هتل آپارتمان افرا مشهد
هتل پارتیا گرگان
هتل الماس عباس آباد
هتل اطلس قم
هتل شهرداری ناهارخوران گرگان
هتل آرام ماسوله
هتل صدف نوشهر
هتل صادقیه قم
هتل آپارتمان ساسان لنگرود
هتل آزادی گچسر
هتل بوتانیک گرگان
ویستا مشهد
هتل نگین بجنورد
اکبرجوجه گرگان
هتل امام رضا خمین
هتل شباویز کیش
هتل پدیده مشهد
هتل آپارتمان ساحلی بهارستان رشت
هتل بهمن کردکوی
هتل جهانگردی شمشک دیزین