hotelyar.com
صفحه اصلی جستجوی هتل پیگیری رزرو راهنما تماس با ما درباره ما سوال های متداول ورود اعضا
ستاره هتلستاره هتلستاره هتلستاره هتلستاره هتل

هتل آزادی خزر - هایت سابق چالوس

 
  لطفا منتظر بمانید
هتل آزادی خزر - هایت سابق 1
هتل آزادی خزر - هایت سابق 2 هتل آزادی خزر - هایت سابق 3 هتل آزادی خزر - هایت سابق 5 هتل آزادی خزر - هایت سابق 8
هتل آزادی خزر - هایت سابق 4 هتل آزادی خزر - هایت سابق 6 هتل آزادی خزر - هایت سابق 9 هتل آزادی خزر - هایت سابق 11
هتل آزادی خزر - هایت سابق 7 هتل آزادی خزر - هایت سابق 10 هتل آزادی خزر - هایت سابق 12 هتل آزادی خزر - هایت سابق 13
آدرس :  استان مازندران ، چالوس ، روبروی نمک آبرود ، هتل آزادی خزر - هایت سابق مازندران ، هتل آزادی خزر - هایت سابق آدرس بر روی نقشه
فاصله تا فرودگاه :20 کیلومتر
امکانات : یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، پارکینگ، نمازخانه، لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ،
تسهیلات ویژه : هتل آزادی خزر - هایت سابق - دارای فست فود، کافی شاپ ، فروشگاه ، تالار، سونا وجکوزی می باشد. استخر فقط در فصل تابستان و مخصوص کودکان می باشد.
توضیحات :
طبق قوانین هتل هایت خزر : برای اقامت کودکان زیر 5سال در صورت درخواست سرویس اضافه (تشک)هزینه لحاظ می شود ولی در هر صورت هزینه صبحانه اخذ می گردد (در ضمن رزرو اتاق شامل مینی بار نمی باشد )در صورت درخواست نفر اضافه، برای هر واحد ،تشک در اختیار میهمان قرار خواهد گرفت.ساعت تخلیه این هتل ساعت 12 ظهر می باشد
دلایل انتخاب :هتل پنج ستـاره پارسیان آزادی خـزر در کنـار آبهـای نیلگـون خـزر و حاشیـه شمالـی جنگلهای سرسبز شمالی همچون نگینی می درخشد . نمایش زیبای طلـوع و غروب خورشید با چشم انـدازی بی نظیـر هر بیننـده و گـردشگـری را مجـذوب خواهد نمـود. این هتـل در کنـار منطقـه جنگلـی ودر کنار دریا واقع گردیده ودارای چشم انداز زیبا ودر فصل شکوفه های نارنج دارای عطر بهار نارنج در سرتا سر منطقه هتل میباشد.

دریافت امتیاز و رزرو رایگان
     نمایش وضعیت ظرفیت اتاق ها در تاریخ های دیگر     
شب  به مدت
  
از تاریخ
 
نوع اتاق                  قیمت ها به ریال صبحانه رایگان جمعه
بیست و نهم
شنبه
سی‌ام
       
اتاق دو تخته ، رو به دریا. ظرفیت استاندارد 2 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
24 % تخفیف
صبحانه دارد2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
     
اتاق یک تخته ، رو به دریا. ظرفیت استاندارد 1 نفر ظرفیت نفر اضافه ندارد
27 % تخفیف
صبحانه دارد2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
     
اتاق دو تخته ، رو به جنگل. ظرفیت استاندارد 2 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
24 % تخفیف
صبحانه دارد2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
2,645,000
2,000,000
3 امتیاز
     
اتاق یک تخته ، رو به جنگل. ظرفیت استاندارد 1 نفر ظرفیت نفر اضافه ندارد
27 % تخفیف
صبحانه دارد2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
2,480,000
1,800,000
3 امتیاز
     
سوئیت جونیور ، رو به جنگل دارای یک اتاق خواب. ظرفیت استاندارد 4 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
13 % تخفیف
صبحانه دارد4,282,000
3,700,000
3 امتیاز
4,282,000
3,700,000
3 امتیاز
     
سوئیت لاکچری ، رو به دریا یک خواب+حال و آشپزخانه. ظرفیت استاندارد 4 نفر این اتاق قابلیت اضافه نمودن 2 نفر اضافه را دارد. هزینه هر نفر اضافی مبلغ 710,000 ریال می‌باشد.
16 % تخفیف
صبحانه دارد5,393,000
4,500,000
3 امتیاز
5,393,000
4,500,000
3 امتیاز
     

نقد و بررسی آزادی خزر - هایت سابق به قلم مسافر گرامی حمید فاضلی

مشخصات کلی (ابعاد ، امکانات ، جغرافیایی ) :
هتل پارسیان آزادی خزر یا همان هایت خزر سابق در زمین بسیار بزرگی به مساحت چند ده هکتار در حدود 5 کیلومتری شهرستان چالوس و در منطقه نمک آبرود بنا شده است. این هتل دارای حدود 180 اتاق و سویت می‌باشد ، رستوران بزرگ ، دو آسانسور برای دسترسی به طبقات پنجگانه و امکانات تفریح سرگرمی در طبقه زیر زمین از جمله میز پینگ پنگ و میز بیلیارد می باشد. همچنین این هتل دارای کافی شاپ و رستوران فست فود جداگانه و چندین فروشگاه لوازم مورد نیاز تفریحی ورزشی و زیور آلات و سوغاتی می باشد. هتل در پنج طبقه و یک زیر زمین بنا شده و دارای شکل تقریباً هلالی دارد که داخل هلال آن رو به دریا و خارج هلال آن رو به جنگل می باشد. هتل دارای جنگل اختصاصی ، پارکینگ ، زمین بازی کودکان ، زمین ورزش و بدنسازی ، خیابان برای دوچرخه سواری ، ساحل اختصاصی ، کارتینگ و اجاره ماشین الکتریکی کودکان می باشد.

ویژگی هتل :
هایت را شاید بتوان یکی از خاص ترین هتلهای ایران نام برد ، هتلی که شاید تا سالیان سال آینده مانند آن ایجاد نشود و این ویژگی خاص بزرگی زمینی است که این هتل در آن جای دارد. زمینی که هتل هایت خزر در آن واقع شده به‌قدری بزرگ است که دارای یک جنگل انبوه می‌باشد و اتاقهای رو به جنگل در حقیقت رو به همین جنگل بوده که می‌توانند از زیبایی آن علاوه بر زیبایی کوه سبز مقابل و سکوتی که درختان جنگل ایجاد نموده اند لذت ببرند. مرز جنگل در کنار پارکینگ هتل به دلیل نامعلومی با سیم خاردار و فنس جدا شده شاید به خاطر کودکان میهمانان هتل بوده است. البته بنده بعنوان نویسنده این متن از طریق راهی که به در ورودی ختم می‌شود در محلهایی امکان ورود به جنگل مشاهده و به داخل آن وارد شدم. داخل جنگل مذبور به همان دلیل فنس کشی و عدم ورود احشام به‌قدری متراکم شده که عبور از بعضی قسمتهای آن غیر ممکن است. داخل این منطقه فقط صدای پرندگان شنیده می‌شود و با مشاهده آثار حیوانات وحش قدری ترسناک به نظر می‌رسد ، انواع و اقسام گیاهان ، بوته ها و درختها بطوری در هم تنیده اند که شاید نتوانید مشابه همچنین صحنه ای را جای دیگری بیابید زیرا در اغلب جنگلها پوشش گیاهی در کف جنگل بسیار کمتر است. داخل این جنگل شاید بتوان فهمید که اگر انسان در مازندران پا نگذاشته بود ، مازندران چه ظاهری داشت. بهرحال بعنوان یک دوستدار طبیعت همچنان که دیدار از این محل را به شما توصیه می‌کنم خواهشمندم در بازدید از این محل اثری از خود بجای نگذارید اعم از ریختن آشغال ، شکستن شاخه ها ، روشن کردن آتش و غیره. از بحث جنگل که بگذریم ، هتل آزادی خزر جایی است که می‌توان برای دو سه روز که برای تفریح و استراحت به مازندران سفر می‌کنید از هتل خارج نشوید. بازی پینگ پنگ ، بیلیارد ، استفاده از کافی شاپ ساحلی ، بادبادک بازی ، استفاده از پیست کارتینگ ، شنا در ساحل اختصاصی و از همه مهمتر دویدن و دوچرخه سواری در فضای اختصاصی هتل بشدت مفرح هستند و شما را بکلی از خاطره زندگی شهری دور می کنند.

اطراف هتل (تفریح و سرگرمی ، رستورانها ، مناطق دیدنی) :
معروف ترین تفریح نزدیک به هتل آزادی خزر همان تله کابین معروف نمک آبرود می‌باشد ، که با وجود شلوغی در اغلب ایام ، امتحان آن را حداقل برای یک بار هم که شده به شما توصیه می کنم. دیدن صحنه‌های بدیع و زیبا در حین بالا رفتن و دیدن جنگل بالای تله کابین و پیاده روی در جنگل بالای آن جزو مواردی هستند که به سادگی در جای دیگری یافت نمی شود. در اطراف هتل چند مورد از بهترین رستورانهای ایران را می‌توانید به راحتی بیابید ، از درب هتل به سمت غرب تا محدوده حداکثر پنج تا ده کیلومتری رستورانهای باران ، آبادگران و … وجود دارند که هم از لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت و منظره کنار دریا بسیار عالی هستند (از نظر نویسنده) تعدد امکانات و دیدنیهای اطراف هتل از حوصله این مقاله خارج است لیکن خود بنده (نویسنده) بیش از همه در آخرین سفر از جاده آفرود جنگلی نزدیک هتل بیش از هرچیزی لذت بردم ، جاده ای که تقریباً از سمت غرب نمک آبرود بالا می‌رود از میان جنگل گذشته و نهایتاً به آنتهای مخابراتی در بالاترین نقطه کوه می‌رسد و از سمت دیگر می‌توان آن را تا نزدیک شهر چالوس ادامه داد و پس از فرود از این جاده از سمت شرق مجدداً به هتل بازگشت. این جاده به شدت بکر و دست نخورده و خالی از سکنه است که احتمالاً دلیل آن شیب نسبتاً زیاد کوه و متعاقب آن جاده است و جاده نسبتاً صعب العبور برای خودروهای معمولی که فقط با خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل واقعی میتوانید از آن عبور کنید. البته بدلیل وجود حیوانات وحشی و خرس توقف و خرابی خودرو در این جاده توصیه نمی شود!

این هتل به چه کسانی پیشنهاد می شود:
با توجه به آرامش بی نظیر و امکانات تفریحی و ورزشی داخل هتل ، هتل هایت خزر به کسانی پیشنهاد می‌شود که قصد استراحت واقعی دارند و علاقه‌ای به بیرون رفتن از هتل ندارند.

تله کابین نمک آبرود
چه زمانی به این هتل سفر کنیم:
با توجه به تجربه شخصی و وضعیت جاده ها که روز به روز به ترافیک آن‌ها افزوده می‌گردد ، نسبت به سفر در ایام غیر تعطیل و روزهای وسط هفته توصیه اکید دارم. اگر به دنبال سفری با آرامش و استفاده از امکانات هتل هستید حتماً در زمان خلوتی به این هتل سفر نمایید. در این صورت چهره دیگری از هتل خواهید دید که بیاد ماندنی خواهد بود ، از اتاقی که دریافت می‌کنید ، تا رسیدگی مسئولین هتل و رستوران و استفاده از امکانات ورزشی متفاوت خواهند بود.

تناسب قیمت با کیفیت و امکانات هتل:
به عقیده نویسنده ، در حالی که مبلغی که برای هتلهای دیگر می پردازید تقریباً با این هتل برابر است ، در این هتل امکاناتی که در بالا ذکر شد وجود دارد که قیمت پرداختی را فوق‌العاده عالی ارزیابی میشود.

چگونه حداقل قیمت را پرداخت نماییم:
با انتخاب روزهای خلوت و وسط هفته علاوه بر افزایش کیفیت امکانات بهای کمتری را پرداخت می نمایید و اگر بدنبال تخفیف قابل ملاحظه هستید ، شاید بتوانید سی تا چهل درصد ارزانتر از قیمت پذیرش هتل ، از طریق رزرو قبلی از سایت هتل یار تخفیف بگیرید. رزرو از این طریق علاوه بر تخفیف شامل جمع آوری امتیاز هم می‌شود که بعداً میتوان با این امتیاز ها هتل را به رایگان رزرو نمود.

نتایج نظرهای شما مسافرین گرامی راجع به هتل آزادی خزر - هایت سابق

79% برخورد کارکنان را خوب و یا عالی توصیف نموده اند

80% مسافرین وضعيت پاکيزگي و بهداشت داخل اتاقها را تمیز و قابل قبول و یا بسیار عالی بیان نموده اند

67% آرامش و تميزي لابي ، راهروهاي هتل و محيط خارج از اتاق را خوب و قابل قبول و یا بسیار عالی ارزیابی نموده اند

52% مسافرین شيک بودن و پرستيژ هتل را تقریبا شیک و قابل قبول و یا مجلل بیان نموده اند

70% از کيفيت رستوران ، کافي شاپ احساس رضایت نموده اند

92% مسافرین موقعيت جغرافيايي هتل را خوب و یا عالی بیان نموده اند

75% مسافرین استفاده از این هتل را به سایرین توصیه نموده اند

انتخاب هتل بر اساس شهر
هتلهای بندر انزلی
لیست هتلهای شیراز
هتلهای کردستان
لیست هتلهای بم
هتلهای بوشهر
لیست هتلهای لاریجان
هتلهای مریوان
لیست هتلهای بندرعباس
هتلهای اراک
لیست هتلهای همدان
هتلهای تهران
لیست هتلهای گیلان
هتلهای کردکوی
لیست هتلهای کرمانشاه
هتلهای قشم
لیست هتلهای گرگان
هتلهای شوشتر
لیست هتلهای دیزین
هتلهای عباس آباد
لیست هتلهای محمود آباد
هتلهای بجنورد
لیست هتلهای ساوه
هتلهای چابکسر
لیست هتلهای سرعین
هتلهای چابهار
لیست هتلهای اردبیل
هتلهای آبادان
لیست هتلهای يزد
هتلهای رشت
لیست هتلهای اصفهان
هتلهای مراغه
لیست هتلهای داران
هتلهای قم
لیست هتلهای زنجان
هتلهای خوانسار
لیست هتلهای مشهد
هتلهای علی آباد گلستان
لیست هتلهای اهواز
هتلهای ماسوله
لیست هتلهای ایلام
هتلهای کلاردشت
لیست هتلهای کرمان
هتلهای بروجرد
لیست هتلهای بیرجند
هتلهای خرم آباد
لیست هتلهای سمنان
هتلهای خمین
لیست هتلهای نائین
هتلهای زاهدان
لیست هتلهای تبریز
هتلهای بابلسر
لیست هتلهای ساری
هتلهای نور
لیست هتلهای تنکابن
هتلهای آمل
لیست هتلهای تفت
هتلهای پاوه
لیست هتلهای ایزدشهر
هتلهای نوشهر
لیست هتلهای بهشهر
هتلهای اندیمشک
لیست هتلهای گچسر
هتلهای ارومیه
لیست هتلهای سنندج
هتلهای گلپایگان
لیست هتلهای کیش
هتلهای قزوین
لیست هتلهای شاهرود
هتلهای کلاچای
لیست هتلهای مازندران
هتلهای آستارا
لیست هتلهای شهرکرد
هتلهای خوروبیابانک
لیست هتلهای کاشان
هتلهای ياسوج
لیست هتلهای لاهیجان
هتلهای لنگرود
لیست هتلهای چالوس
هتلهای رودسر
لیست هتلهای محلات
هتلهای رامسر

فهرست کامل هتلهای معتبر ایران
هتل داد يزد
هتل شیراز شیراز
هتل مجلل درویشی مشهد
هتل پارس مشهد
هتل هما مشهد
هتل قصر طلایی مشهد
هتل پردیسان مشهد
هتل تهرانی يزد
هتل کوثر ناب مشهد
هتل هما شیراز
هتل قصر الماس مشهد
هتل مدینه الرضا مشهد
هتل توس مشهد
هتل خانه سبز مشهد
هتل آپارتمان سروش مشهد
هتل میثاق مشهد
هتل تارا مشهد
هتل ایران مشهد
هتل آزادی تهران
هتل استقلال تهران
هتل اسپیناس تهران
هتل داریوش کیش
هتل پارس شیراز
هتل لاله تهران
هتل صفاییه يزد
هتل سورینت مریم کیش
هتل شایان کیش
هتل شایگان کیش
هتل پارمیس کیش
هتل پرسپولیس شیراز
هتل مارینا پارک کیش
هتل هما تهران
هتل سنتی مهر يزد
هتل چمران شیراز
هتل آریان کیش
هتل فلامینگو کیش
هتل ارم کیش
هتل پارسیان شیراز
هتل موزه فهادان يزد
هتل انقلاب تهران
هتل آرامیس کیش
هتل اوین تهران
هتل لوتوس کیش
هتل پارس نیک کیش
هتل کوثر تهران
هتل فردوسی تهران
هتل آساره تهران
هتل جام جم کیش
هتل دیدنیها کیش
هتل باغ مشیرالممالک يزد
هتل پارک شیراز
هتل عباسی اصفهان
هتل پاریز تهران
هتل آنتیک ملک التجار يزد
هتل بزرگ تهران
هتل آپارتمان پارسیان کیش
هتل سیمرغ تهران
هتل کوثر اصفهان
هتل اسپادانا کیش
هتل رامتین تهران
هتل المپیک تهران
هتل آسمان اصفهان
هتل آپارتمان سپهر تهران
هتل زنبق يزد
هتل آپارتمان چهل پنجره اصفهان
هتل پارسه شیراز
هتل جهان تهران
هتل بزرگ ارم تهران
هتل عالی قاپو اصفهان
هتل پرشیا تهران
هتل خاتم يزد
مارلیک تهران
هتل پیروزی اصفهان
هتل پارک سعدی شیراز
مجتمع توریستی کاروان يزد
هتل ساینا تهران
هتل آپارتمان طوبی تهران
هتل لاله يزد
هتل آپارتمان پارس تهران
هتل هالی تهران
هتل سنتی مظفر يزد
هتل پارسیا قم
هتل پارت اصفهان
هتل ستارگان شیراز
هتل ایرانشهر تهران
هتل شهر تهران
هتل ستاره اصفهان
هتل بابا طاهر تهران
هتل لاله مشهد
هتل مینا تهران
هتل سنتی کهن کاشانه يزد
هتل شیخ بهایی اصفهان
هتل آریوبرزن شیراز
هتل استقلال قم
هتل سنتی اصفهان
هتل ماهان اصفهان
هتل خورشید قم
هتل آپارتمان تچر شیراز
هتل پردیس مبارکه اصفهان
هتل لاله 2 سرعین
هتل لاله چابهار
هتل آپارتمان رضوان سرعین
هتل آپارتمان ارشاد سرعین
هتل بوستان سرعین
هتل آپارتمان اورانوس سرعین
هتل ارگ شیراز
هتل سفیر اصفهان
هتل آپارتمان هدیش شیراز
هتل پارسیان آزادی يزد
هتل آپارتمان اترک سرعین
هتل بلور تهران
هتل کبیر سرعین
هتل آپارتمان فانوس سرعین
هتل صفوی اصفهان
هتل آپارتمان آنا سرعین
تماشا سرعین
هتل گلستان تهران
هتل المپیک قم
هتل ونوس اصفهان
هتل آپارتمان خاتون اصفهان
هتل پارمیدا مشهد
هتل ارم شیراز
هتل لب خندق يزد
هتل سنتی طلوع خورشید اصفهان
هتل توریست توس مشهد
هتل بزرگ فردوس مشهد
هتل جواد مشهد
هتل آپارتمان معین درباری مشهد
هتل هلیا مشهد
هتل آپارتمان مجتمع نور گلستان مشهد
هتل آسیا مشهد
هتل سنتی کوروش يزد
هتل آپارتمان مهر سرعین
جهانگردی شیراز
هتل گلستان مشهد
هتل پارتیکان اصفهان
هتل ستاره دریا لنگرود
هتل کادوس رشت
هتل سپاهان اصفهان
هتل اطلس يزد
هتل آپارتمان جام جم شیراز
هتل پدیدار خزر رودسر
هتل سفیدکنار بندر انزلی
هتل اسپیناس آستارا
هتل آزادی خزر - هایت سابق چالوس
هتل دلفین بندر انزلی
هتل ارشیا کلاچای
هتل شبستان رشت
هتل ماندگار چمخاله لنگرود
هتل آپارتمان سفیر بندر انزلی
هتل آزادی اصفهان
هتل نارنجستان ایزدشهر
هتل چالدره تنکابن
هتل بزرگ رامسر
هتل بام سبز رامسر
هتل سالار دره ساری
هتل بادله ساری
هتل نوید ساری
هتل لیان رامسر
هتل آپارتمان کوشال چالوس
هتل ملک چالوس
هتل مهمانسرای سنتی سروش يزد
هتل کادوسان بندر انزلی
هتل پارسیان آزادی اصفهان
هتل تالار شیراز
هتل جم مشهد
هتل سنتی رز يزد
هتل اشک رامسر
هتل بخردی اصفهان
هتل ملک اصفهان
هتل شهریار تبریز
هتل نارنج ساری
هتل پردیس مشهد
هتل نور مشهد
هتل کورش چالوس
هتل آریان نور
هتل هما بندرعباس
هتل آپارتمان کوثر رامسر
زهره اصفهان
هتل پارس ائل گلی تبریز
هتل ادیب الممالک يزد
هتل آپارتمان ملل مشهد
هتل پارمیس شیراز
هتل ملل اصفهان
هتل الماس مشهد
هتل پارسیان سوئیت اصفهان
هتل گسترش تبریز
هتل هرمز بندرعباس
ویلا باران سبز کلاردشت
هتل آپارتمان مارال کلاردشت
هتل سنتی نیایش شیراز
هتل آزادی همدان
هتل ترنج رودسر
هتل نگارستان کاشان
هتل آزادی شهرکرد
هتل پارسیان کلاردشت
هتل صدرا شیراز
هتل آپارتمان دامون شهرکرد
هتل کوهرنگ شهرکرد
هتل پارس کرمان
هتل بین المللی تبریز
هتل باغ چمن کلاردشت
هتل پارسیان آزادی بم
هتل پانیذ کلاردشت
هتل امیر کبیر کاشان
هتل لاله کندوان تبریز
هتل پارس اهواز
هتل پرشیا اهواز
هتل رازی تهران
هتل آتیلار بندرعباس
هتل بهارستان مشهد
هتل آپارتمان کوثر کاشان
هتل آپارتمان آتیلار3 بندرعباس
هتل آپارتمان قصر آیدین مشهد
هتل پارک ارومیه
هتل تهران مشهد
هتل دیپلمات مشهد
هتل دنیز ارومیه
هتل سی برگ مشهد
هتل پارسیان کرمانشاه
هتل سنگسر سمنان
هتل ساحل ارومیه
هتل ایساتیس آستارا
هتل آپارتمان بشری مشهد
هتل آپارتمان پرنیان مشهد
هتل هفت آسمان مشهد
هتل آپارتمان شفق مشهد
هتل آریا مشهد
هتل رودکی شیراز
هتل گواشیر کرمان
کیان مشهد
عرشیا مشهد
هتل آپارتمان کوروش مشهد
آزادی ياسوج
مهمانسرا دلوار بوشهر
هتل پارمیس علی آباد گلستان
هتل بهار رودسر
هتل بزرگ زنجان
هتل پارمیدا شاهرود
هتل ساحلی خلیج فارس قشم
هتل استقلال زاهدان
هتل توریست اصفهان
هتل گراند کیش
هتل آپادانا قشم
هتل سپهر زنجان
دریا اردبیل
هتل پارک قشم
هتل الماس بندر انزلی
هتل هاترا مشهد
هتل آپارتمان برین طلایی مشهد
هتل فجر لاهیجان آبشار لاهیجان
هتل ساحل طلائی قشم
هتل عرش نوشهر
هتل آپارتمان آرام قشم
هتل آپارتمان ملل بندر انزلی
هتل بهشت قشم
هتل آپادانا نوشهر
هتل باباطاهر همدان
هتل آپارتمان شادناز قشم
هتل خانه تاریخی احسان کاشان
هتل نیستان رامسر
هتل امیران بندر انزلی
هتل بوعلی همدان
هتل آریا ارومیه
هتل پارک هتل زنجان
هتل سنتی يزد
هتل آپارتمان تخت طاووس سرعین
هتل آپارتمان هدیه اهواز
هتل آذین گرگان
هتل پاسارگاد بوشهر
هتل زاگرس خوانسار
هتل پارسیان آزادی آبادان
هتل شیخ صفی اردبیل
هتل گل گندم شباهنگ مشهد
هتل شادی سنندج
مهمانسرا جهانگردی زنجان
هتل آپارتمان سان رایز کیش
هتل سنتی منوچهری کاشان
هتل زیارت گرگان
هتل سیمرغ داران
هتل سبلان اردبیل
هتل بزرگ کرمان
هتل آپارتمان خاتم همدان
هتل ابیانه کاشان
هتل زریوار مریوان
هتل آپارتمان تخت جمشید کلاردشت
هتل کاروانسرا آبادان
هتل ارگ گوگد گلپایگان
هتل آپارتمان یاس بوشهر
هتل زاگرس بروجرد
مهمانسرا جهانگردی ارومیه
هتل آپارتمان دیبا شهرکرد
هتل بوتانیک گرگان
هتل جهانگردی شمشک دیزین
اکبرجوجه گرگان
هتل صادقیه قم
هتل امام رضا خمین
رسالت کرمانشاه
هتل رستم اندیمشک
ویستا مشهد
هتل نگین بجنورد
هتل شباویز کیش
هتل امین زاهدان
هتل سیمرغ مشهد
هتل پدیده مشهد
هتل سنتی والی يزد
هتل آپارتمان ساحلی بهارستان رشت
هتل بهمن کردکوی
هتل البرز قزوین
بزرگ کوهستان بیرجند
هتل بین المللی قم
هتل آپارتمان ساسان لنگرود
مهمانسرا آبگرم محلات
هتل کاوه ساوه
هتل پالاس کیش
هتل ارم پاوه
مهمانسرا جهانگردی سنندج
هتل ارم ياسوج
هتل آپارتمان کیان محمود آباد
هتل کریم خان شیراز
رضوان مشهد
هتل امیرکبیر اراک
هتل آپارتمان خانه سبز شیراز
هتل کویری بالی خوروبیابانک
هتل بزرگ گاجره دیزین
هتل سنتی شوشتر
هتل هویزه تهران
هتل بین المللی سورینت قشم
هتل دنیز بندر انزلی
هتل گل نرگس نائین
هتل آپارتمان آپادانا رودسر
هتل آوا تنکابن
هتل لیپار چابهار
هتل صدرا تنکابن
هتل ویونا کاشان
هتل آپارتمان افرا مشهد
عطر خرم آباد
هتل سالیز خرم آباد
هتل پارتیا گرگان
هتل الماس عباس آباد
هتل آپارتمان قهوه سوئی سرعین
هتل شیرکوه تفت
هتل آزادگان کرمانشاه
هتل شهرداری ناهارخوران گرگان
هتل آرام ماسوله
هتل کیوان آبادان
هتل صدف نوشهر
هتل اطلس قم
هتل زاگرس ایلام
هتل نخل زرین قشم
هتل آزادی گچسر